Příjmeme
 Star
ZŠ a MŠ Staré Město 2018
Vítejte na oficiálních stránkách školy
Horská škola
Aktuální sdělení Školní email OneDrive Školní matrika Rozvrh Jídelna Aktuality a informace Naše škola Kontaktní informace Dokumenty, formuláře.. Žáci, třídy Aktivity, kroužky Foto, video, média Školní poradenství Projekty, programy.. Spolupracují a pomáhají Historie školy Vzdělávání on-line Schránka důvěry Otázky z třídních schůzek
Přístup na nové hřiště bude všem zájemcům (hlavně dětem) ihned po kolaudačním řízení. Snad během tohoto týdne...    Provozní řád..
Úřední  deska
(8.10. 2018 - 14.10. 2018): Pondělí 72 Úterý 58 Středa 61 Čtvrtek 59 Pátek 62 Sobota 19 Neděle 39 Celkem 370 -14.4%
Nabídka stipendia

Vandalismus  v areálu školy Stále častěji se nám množí případy vandalismu místních výrostků v areálu školy. Dochází k poškozování oplocení, zněčišťování areálu odpadky, ničení vybavení apod. Pohyb všech osob v areálu školy mimo provozní dobu školy je zakázán. Posledním incidentem je polámaní již vzrostlých stromků na školní zahradě a znečištění pozemku nalámaným polystyrénem. Žádáme rodiče, aby věnovali větší pozornost volnému času jejich dětí.
Platby přes účet !!! Žádáme rodiče, kteří hradí poplatky škole přes účet, aby nezapomínali do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte a zkratku čeho se platba týká - družina, MŠ, jídelna apod. (Např: M. Dvořák, obědy, březen nebo H. Nová, ŠD.. apod.)
Aktuální a další důležitá sdělení pro žáky, rodiče a veřejnost