© ZŠ a MŠ Staré Město 2018
Úvodní stránka Aktuální info Dokumenty školy Kontakty Foto, video Základní škola Aktuální sdělení
Informace vedení ZŠ a MŠ
Různá sdělení, rady, odkazy..
Organizační pokyny
- Úplata ve školním roce 2017-18 je stanovena na 120,- Kč / měsíc.
Updated 21.03.2018
Ve školním roce 2017 - 18 realizujeme projekt z OP VVV. Jeho součástí je mj. využití chůvy pro 2-leté děti...
Vážení rodiče, ve školním roce 2017/2018 vybíráme  příspěvek SRPŠ = 50,- Kč na dítě.   V případě Vašeho zájmu může být příspěvek i  vyšší. Vybraná částka zůstává ve školce pro  potřeby dětí (MDD, odměny dětem, Mikuláš –  balíčky apod.) Děkujeme Všem, za podporu dětí. 
V tomto školním roce realizujeme v rámci projektu OP VVV aktivitu:  Odborně zaměřená setkávání a spolupráce s rodiči MŠ.
Broučci Milé maminky, připravujeme s dětmi malé představení k vašemu svátku maminek. Děvčátka budou potřebovat: korunku na gumičce (ne čelenku), nějaké šaty – šatičky a k tomu vhodnou obuv. Budou princezny… Chlapci budou potřebovat: bílou košili nebo tričko s krátkým rukávem, vestičku, tmavé kalhoty, vhodnou obuv a také korunku na gumičce. Budou princové… Vystoupení se uskuteční až 10.5.2018. Do té doby můžete hledat, nakupovat, půjčovat, vymýšlet a vyrábět dle vlastních představ a fantazie. Jen prosím mějte na paměti, že děti v kostýmu budou cvičit a tančit. Děkujeme za spolupráci.
Lyžařský výcvik v MŠ: Kvůli velkému mrazu bude výcvik pokračovat až v týdnu od 12.3.2018.. více info v MŠ.. Děti ze třídy Ptáčků budou na celý den spojeny ve třídě Broučků. Připomínáme přihlášeným lyžařům, že musí přijít do školky do 8,00 hodin. (svačinka, wc a převlékání) Odjezd na svah je v 8,45 hodin a návrat do MŠ je v 11,30 hodin.
Přerušení provozu MŠ 4.4.2018 z důvodu odstávky el.proudu. Bližší info v MŠ.
Aktuální info